O nas

Cel

Celem powstałego portalu internetowego jest zapewnienie maksymalnie pełnej informacji z zakresu doradztwa zawodowego skierowanego przede wszystkim do uczniów III klas liceów. Oferta portalu ma pomóć młodzieży kończącej licea ogólnokształcące w podejmowaniu decyzji edukacyjno – zawodowych.

Przedstawione informacje mają za zadanie przygotować absolwentów do samodzielności i łagodnego przejścia z edukacji na rynek pracy oraz znalezienia zatrudnienia.

Co znajduje się na Portalu Edukacyjnym?

W portalu znajdują się materiały dotyczące wyboru kierunku studiów, wpływu rynku pracy na planowanie kariery zawodowej oraz zagadnienia rynku pracy. W przedstawionych materiałach zawarta jest informacja jakie obecnie jest zapotrzebowanie na pracowników, które obszary życia gospodarczego generują miejsca pracy, jakie wymagania potencjalnym pracownikom stawiają pracodawcy.

Ponadto strona przedstawiać będzie oferty pracy dla młodzieży ale również da możliwość nawiązania kontaktu z agencjami pośrednictwa pracy, które to w głównej mierze mają propozycje prac krótkoterminwych, pozwalających godzić naukę z pracą.

Zapraszamy do współpracy

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych pracodawców do kontaktu w celu zamieszczania ofert pracy skierowanych do młodzieży.

Jest również możliwość zadawania pytań  z obszaru rynku pracy i edukacji.

Counter

  • Ilość odwiedzin: 18,736

© 2012 Powiat Puławski

Oceń Portal