Szkoły

Szkoły policealne

Obecnie jest coraz więcej szkół, które proponują naukę maturzystom. Można wybrać taki sam kierunek, który wybiera się na studiach. W sytuacji kiedy nie uda się zdać matury bądź nie planujemy od razu iść na studia szkoła policealna pozwala szybko zdobyć kwalifikacje zawodowe. Taki wybór pozwala również sprawdzić czy decyzja o ewentualnym podnoszeniu kwalifikacji na studiach będzie słuszna.

Zaświadczenie o ukończeniu szkoły policealnej to jeszcze jeden dokument potwierdzający zdobytą wiedzę, który można wykorzystać w poszukiwaniu pracy. Zdanie egzaminu zawodowego pozwala na posługiwanie się tytułem technika. (czytaj więcej)

katalog szkół policealnych

Szkoły wyższe

Dział Uczelnie wyższe skierowany jest do tych, którzy chcą zacząć studia po zdaniu matury. Tutaj mają okazję do zapoznania się z ofertą zarówno szkół państwowych jak i prywatnych.

Jeśli ktoś chce zapoznać się z fakultetami dostępnymi na danych uczelniach, wszystkie te informacje uzyska pod tą zakładką. Po kliknięciu w nazwę wybranej szkoły zostanie przekierowany na stronę internetową danej uczelni, a tam już może uzyskać odpowiedzi na najbardziej frapujące pytania.

katalog uczelni wyższych

 

Szkoły prowadzone przez Powiat Puławski

Wykaz szkół i placówek, dla których Powiat Puławski jest organem prowadzącym.

katalog szkół prowadzonych przez Powiat Puławski

 
 

Counter

  • Ilość odwiedzin: 18,735

© 2012 Powiat Puławski

Oceń Portal